Już za chwilę długo wyczekiwany moment. Startujemy z treningami stacjonarnymi na sali. Jeśli nie wiesz jakie zajęcia wybrać, to w tym tekście znajdziesz informacje o zajęciach stacjonarnych dostępnych w naszym turbo pozytywnym klubie.

Fit Start

To zajęcia dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie miały styczności z ćwiczeniami, bądź wracają po dłuższej przerwie czy kontuzji. Podczas tych zajęć w spokojnym tempie poprawisz swoją kondycję i sprawność, popracujesz nad utrzymaniem odpowiedniej wagi oraz zniwelujesz ból pleców.

Super brzuch, uda, pośladki

Są to sztandarowe zajęcia dla kobiet będących na każdym poziomie zaawansowania. Ćwiczenia skupiają się na najbardziej newralgicznych częściach naszego ciała. Wyszczuplisz swój brzuch, wysmuklisz uda i nogi oraz ujędrnisz pośladki. Dzięki regularnemu treningowi wzmocnisz ciało i spalisz zbędne kalorie, a to wszystko z ogromem pozytywnej energii, świetnej muzyki i uśmiechu.

Step choreo

Zajęcia te bazują na ćwiczeniach ze stepem i wykonywaniem prostych układów choreograficznych w rytm muzyki. Dzięki tym ćwiczeniom aerobowym spalisz tkankę tłuszczową, znacznie poprawisz swoją kondycję i wytrzymałość.

Step + Shape

Jeśli zależy Ci na wyrzeźbieniu proporcjonalnej kobiecej sylwetki i zrzuceniu zbędnych kilogramów, są to zajęcia dla Ciebie! W trakcie zajęć będziesz wykonywać energiczne ćwiczenia z użyciem stepów oraz oporu zewnętrznego w postaci hantelek czy gum.

Power Pump

To zajęcia wykorzystujące sztangi, hantle i gumy. Świetnie rzeźbią ciało i kształtują idealną kobiecą sylwetkę. Wzmocnisz wszystkie partie ciała, poprawisz jędrność skóry i zrzucisz zbędne kilogramy. Nie bój się, że są to duże ciężary. Co to to nie. Parę kilogramów, które będą świetnym bodźcem na przykład do powiększenia pośladków ;)

Tabata

Jest to rodzaje treningu interwałowego łączący ćwiczenia cardio i siłowe wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonujesz w rundach z krótką przerwą na odpoczynek. Poprawisz swoją wydolność i kondycję.

Trampoliny

Trening na trampolinie to świetny sposób na spalenie pozbycie się dużej ilości kalorii. Ten rodzaj treningu cardio powoduje wzmocnienie mięśni głębokich pleców, brzucha, pośladków i nóg, który skutkuje zmniejszeniem obwodów ciała. Ćwiczymy w rytm najlepszych muzycznych hitów! To zabawa połączona z treningiem.

Bungee

Bungee Fitness to wyjątkowe zajęcia, które u nas znajdziesz! Będąc przypięta za pomocą uprzęży do elastycznej liny wykonasz wiele ćwiczeń a nawet będziesz mogła latać. Opór stawiany przez linę wymusza mocną pracę mięśni i spalanie kalorii. Używając specjalnych spodenek (które możesz kupić w naszej recepcji) dodatkowo ujędrnisz uda i pośladki oraz pozbędziesz się cellulitu. To najprawdę niepowtarzalne zajęcia, których musisz koniecznie spróbować.

Fit Mama w Ciąży

Są to bezpieczne zajęcia dla kobiet w ciąży, które nie mają przeciwwskazań lekarskich do ćwiczeń. Dzięki nim przygotujesz swoje ciało do porodu, zadbasz o piękny wygląd, kondycję i samopoczucie w ciąży, a po porodzie zdecydowanie łatwiej będzie Ci wrócić do formy.

Fit Mama i Dziecko

Dla młodych mam mamy zajęcia fitness z dziećmi od 8 tygodnia do 12 miesiąca. Podczas nich będziesz mogła spędzić czas ze swoim maleństwem, spotkasz się z innymi mamami jednocześnie pracując nad powrotem do formy. To świetna zabawa i urozmaicenie dnia dla Ciebie i Twojego dziecka.

Zumba

Jest to forma fitnessu łącząca ćwiczenia z układami tanecznymi. Dużo endorfin, dobra zabawa i mnóstwo spalonych kalorii gwarantowane. A to wszystko w rytm świetnej muzyki.

Latino Solo

Są to zajęcia taneczne, na których nauczysz się podstwowych kroków tańców latynoamerykańskich. Poczujesz się niezwykle kobieco tańcząc w rytmgorącej muzyki, jednocześnie tracąc kalorie. Możesz przyjść w wygodnym obuwiu lub w szpilkach jeśli masz ochotę.

Taniec Użytkowy w Parach

Są to zajęcia taneczne dla par, podczas których nauczycie się jak wspólnie tańczyć m.in. disco fox, 2 na 1 i wielu innych podstawowych kroków czy obrotów. W programie jest również nauka salsy i bachaty. Grupa jest otwarta, więc w każdej chwili możecie dołączyc. Dobra zabawa połączona z nauką gwarantuje, że podczas każdej imprezy tanecznej będziecie gwiazdami parkietu.

 

Jak widzisz w swojej ofercie posiadamy aż 13 różnych rodzajów zajęć fitness jak i tanecznych. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Jeśli nadal nie jesteś pewna, które zajęcia będą odpowiednie dla Ciebie możesz spróbować wszystkich bądź skontaktować się z nami, a chętnie Ci w tym pomożemy.

Zapisy na stronie:

https://www.labonitafit.pl/klub-swidnica/

Nie czekaj i zacznij walczyć o dobre samopoczucie, piękną sylwetkę i zdrowie już dziś!

Czekamy na Ciebie :)