Dieta
indywidualna


Jedz to co lubisz i bądź zdrowa

Plany dietetyczne dostosowane do Twojego stylu życia! Zaufaj profesjonalistom. Jesteśmy dyplomowanymi dietetykami klinicznymi i sportowymi z wieloletnim doświadczeniem.

Dieta na dobry początek

Otrzymaj spersonalizowany jadłospis na 30 dni, proste i szybkie przepisy, lista zakupów na każdy tydzień, dostęp do aplikacji w telefonie powiadomienia o posiłkach i piciu wody, monitorowanie efektów co tydzień, kontakt z dietetykiem

249 zł

Kup teraz

Dieta dla aktywnych

Otrzymaj spersonalizowaną dietę na 30 dni oraz dostęp do treningów online na 90 dni


279 zł

Kup teraz

This is the heading

Zmiana stylu życia

Otrzymaj spersonalizowany jadłospis na 90 dni oraz dostęp do platformy fitness online na 90 dni, proste i szybkie przepisy, lista zakupów na każdy tydzień, dostęp do aplikacji w telefonie powiadomienia o posiłkach i piciu wody, monitorowanie efektów co tydzień, kontakt z dietetykiem

699 zł

Kup teraz

To nie dieta

To Twój nowy styl życia!

Jak wygląda współpraca?

  • 1.Wybierz długość i rodzaj współpracy

    W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać konsultację z dyplomowanym dietetykiem, jadłospis rotacyjny lub miesięczną współpracę.
  • 2.Dokonaj płatności

    Otrzymasz dostęp do panelu Pacjenta.
  • 3.Twój dietetyk

    Przydzielimy Ci indywidualnego dietetyka, w zależności od Twoich potrzeb (dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy, psychodietetyk), który skontaktuje się z Tobą natychmiast jak to będzie możliwe, maksymalnie w ciagu 1 dnia roboczego.

Oblicz swoje
BMI, WHR, PPM i CPM

Chcesz obliczyć parametry BMI, WHR, PPM i CPM? Skorzystaj z naszych kalkulatorów, i skontaktuj się z nami, żeby sprawdzić, co znaczą otrzymane wyniki!

Paulina
Walczewska

Jestem certyfikowaną trenerką fitness, mgr dietetykiem klinicznym, dietetykiem sportowym. Od blisko 10 lat pomagam Kobietom zmieniać życie na lepsze. Przez ten czas udoskonaliłam swoją strategię fitness, aby przynosiła jak najlepsze efekty, ale przede wszystkim, aby dobrze się przy tym bawić! Wiem, że jeśli lubisz swoje treningi i dietę, o wiele bardziej prawdopodobne jest, że będziesz ich przestrzegać, a program LABONITAFIT polega na budowaniu niesamowitych nawyków dotyczących sposobu, w jaki ćwiczysz i jesz. Moją ulubioną rzeczą w tym, co robię, jest obserwowanie, jak moje podopieczne zmieniają się zarówno psychicznie, jak i fizycznie, kiedy włączają ćwiczenia do swojego stylu życia.

FAQ

Pytania i odpowiedzi
1Czy diety układają dyplomowani dietetycy?
Tak, stawiamy na profesjonalizm i dbamy o zdrowie naszych Podopiecznych, dlatego masz pewność, że Twoja dieta jest ułożona przez dietetyka po studiach.
2Na czym polega konsultacja video/telefoniczna?
Podczas tej konsultacji dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczny, pozna Twój problem i cel, jaki chcesz osiągnąć. Przekaże Ci wszystkie niezbędne porady dotyczące odżywiania dla Twojego przypadku, będziesz mógł zadawać pytania, a po zakończeniu konsultacji - w ciągu dwóch dni roboczych, otrzymasz na swój adres e-mail zalecenia żywieniowe w pdf.

Metamorfozy

Sprawdź opinie
naszych klientek!