Regularne ćwiczenia przynoszą dużo korzyści dla naszego ciała nie tylko w postaci pięknej sylwetki, ale również dobrego samopoczucia i zdrowia. Ciągle trenujesz wykonując przypadkowe zestawy ćwiczeń i efekty są, ale nie przychodzą tak szybko, jak byś tego oczekiwała? Cała tajemnica tkwi w odpowiednim planie treningowym, który dostajesz od nas gratis za każdym razem kiedy wykupujesz dostęp do platformy #trenujwdomu.

Poniżej przedstawię Ci przykładowy, czterodniowy plan treningowy na miesiąc dla osób zaawansowanych, dzięki któremu zdecydowanie szybciej osiągniesz swój wymarzony cel.

Jak widzisz w powyższej tabeli wypisane są treningi wraz z rozgrzewką i rozciąganiem. Zostały one zaplanowane co drugi dzień, po to, aby organizm mógł się zregenerować, abyś w pełni sił mogła wykonać kolejną jednostkę treningową. Można oczywiście go zmodyfikować i zrobić dwa dni treningów po sobie z przerwą między nimi. Najważniejsze, aby nie były one wykonane wszystkie jeden po drugim.

Pierwszy zestaw ćwiczeń składa się z Rozgrzewki Killer, ćwiczeń głównych Super Brzuch, Uda, Pośladki lev. 3, Tabaty Brooklyn i na koniec Rozciąganie. Ten zestaw umożliwi Ci popracowanie nad najbardziej newralgicznymi częściami ciała jakimi są brzuch, uda i pośladki.

 

 

 

 

 

Drugi dzień treningowy składa się z Rozgrzewki na Całe Ciało, ćwiczeń głównych Gorące Krzesła 3, Tabata NYC oraz Rozciągania. Tutaj poćwiczysz całe ciało i wzmocnisz swoje mięśnie.

 

 

 

 

 

Trzeci dzień skupia się na mięśniach brzucha. Znajdziesz tu Rozgrzewkę na Całe Ciało, Domowy Trening na Brzuch, Tabatę Płaski Brzuch i Rozciąganie.

 

 

 

 

 

 

Czwarty dzień jest mocno nastawiony na spalanie. Zaczyna się on od Rozgrzewki Killer, następnie w części bazowej znajduje się trenign Killer Tłuszczu oraz Amerykański Hardcore Tabata, a na koniec standardowo Rozciąganie.

 

 

 

 

 

Plany treningowe ustalane są na miesiąc. Po tym czasie zapraszam do konsultacji i ustalamy dalsze działania tak, aby w najbardziej efektywny sposób osiągnąć to co założyłyśmy jako cel.

Pamiętaj o tym, że powyższy plan treningowy jest jedynie przykładowy. Dla każdej z Was ustalamy indywidualny plan, ze względu na to, że każda kobieta jest inna, ma inny cel i startuje z innego poziomu wytrenowania.

Platforma treningowa fitness online dla kobiet to idealne rozwiązanie do ćwiczeni w przestrzeni domowej, ale i nie tylko. Możesz ćwiczyć kiedy chcesz i gdzie chcesz. Jeśli chcesz uzyskać indywidualny plan treningowy, musisz wypełnić ankietę treningową po zalogowaniu i wykupieniu pakietu. Trener personalny online jest cały czas do Twojej dyspozycji i jeśli pojawią się jakieś pytania zawsze śmiało możesz pisać.

Idealnym dopełnieniem treningu jest dieta online, którą również możesz uzyskać. Dzięki kompleksowemu podejściu do zmiany swojego życia na lepsze możesz w zdecydowanie szybszym czasie osiągnąć to, co sobie założyłaś.

A jeśli lepszą motywacją dla Ciebie są treningi pod czujnym okiem trenera personalnego, to idealny będzie trening personalny online, dzięki któremu podczas całego treningu będziesz pewna, że ćwiczenia wykonujesz poprawnie technicznie.

Nie ma co się zastanawiać dłużej, im szybciej zaczniesz, tym szybciej znajdziesz się u celu.
Wybierz dogodną dla Ciebie formę treningów i działaj!
https://www.labonitafit.pl/trenujwdomu