Przeglądasz propozycje ćwiczeń i większość z nich wymaga podskoków czy tupania? Od dziś nie musisz martwić się, że podczas gdy Ty wylewasz siódme poty sąsiedzi ubierają się, aby zapukać do Twoich drzwi. Zobacz jak zrobić trening nie przeszkadzając innym.

Często spotykałam się z informacją zwrotną, że dziewczyny nie lubiły ćwiczyć w domu ze względu na śpiące małe dzieci, czy mało tolerancyjnych sąsiadów, dlatego platforma treningowa fitness online dla kobiet naszpikowana jest zestawami ćwiczeń, które nie wymagają skakania, tupania czy innych uciążliwych odgłosów.

Spośród licznych treningów możesz wybrać sobie odpowiednie do celu treningowego jaki sobie wyznaczyłaś.

Są treningi dla osób zaczynających swoją przygodę z ćwiczeniami takie jak Fitness na Start, podczas których nauczysz się podstawowych ćwiczeń, techniki ich wykonania oraz zaczniesz budować swoją kondycję i sprawność.

Są ćwiczenia również dla bardzie zaawansowanych.

Znajdziesz zestawy, które pomogą Ci spalić dużo kalorii, takie jak Cichy Trening Bez Skakania lub Tabata na Płaski Brzuch.

 

 

Jeśli Twoim celem jest wyrzeźbienie pięknego brzucha, to możesz skorzystać z zestawów skierowanych specjalnie na tę część ciała. Przykładem są Trening na Boczki i Wyzwanie Plank, które w kompleksowy sposób uwydatnią tę partię mięśni oraz wzmocnią mięśnie głębokie, które podtrzymują sylwetkę i zapewniają prawidłową postawę ciała.

 

Aby ujędrnić pośladki powinnaś sprawdzić świetnie skomponowane zestawy ćwiczeń jakimi są Brazylijskie Pośladki czy cykl ćwiczeń na Kształtne Pośladki. Z pewnością poczujesz mocną pracę mięśni.

Będąc przy dolnej części ciała warto wspomnieć o treningach, które skutecznie walczą z cellulitem i wysmuklają nogi, są to między innymi Trening na Zewnętrzną Stronę Ud oraz Misja Stop Cellulit.

Nie pomijajmy jednak rąk i pleców, które są często zaniedbywane, a jak cudownie wyglądają, gdy poświęcisz im trochę czasu. Jeśli posiadasz tzw. pelikany, czy motyle, to koniecznie powinnaś zrobić poniższe treningi Smukłe Ręce, Biust w Górę oraz Doskonały Trening Ramion.

Zwróć uwagę również na świetne treningi, podczas których będziesz mogła poćwiczyć całe ciało. Są to między innymi Super Figura, czy Plecy, Brzuch, Ramiona. Z pewnością zakochasz się w nich i będziesz często do nich wracała.

Oczywiście możesz znaleźć jeszcze ćwiczenia ze sprzętem, takim jak guma, hantle, piłka, czy krzesło. Zwiększą poziom trudności ćwiczenia, dadzą dodatkowy bodziec dla mięśni do wzrostu i wspomogą spalanie kalorii. Tutaj zaproponuję Ci Hot Body, Trening z Piłką czy Gorące Krzesła na trzech poziomach trudności.

 

Tak więc jak widzisz możliwości jest mnóstwo. Wykonanie skutecznego treningu nie wiąże się z uporczywym hałasem.

Platforma treningowa fitness online #trenujwdomu jest tak skonstruowana, że bez problemu odnajdziesz ćwiczenia, które Cię interesują korzystając z filtrów. W łatwy i szybki sposób odtworzysz film treningowy na dowolnym urządzeniu i będziesz mogła ćwiczyć z dowolnego miejsca. A jeśli nie chcesz ćwiczyć sama zawsze możesz umówić się na trening personalny online, podczas którego po wstępnej konsultacji ułożę odpowiedni dla Ciebie zestaw,.

Dołącz do nas i razem zawalczmy o zdrowie, lepsze samopoczucie i piękną sylwetkę!

https://www.labonitafit.pl/trenujwdomu