Badania pokazują, że treningi na trampolinie są nawet dziesięć razy skuteczniejsze od biegania. Podczas godzinnego treningu wykonuje się ok. 6000 skoków i można spalić ok. 800 kcal. Dlatego skoki na trampolinie to świetny i prosty trening fitness dla wszystkich kobiet, które pragną w szybkim tempie zrzucić zbędne kilogramy oraz zadbać o wygląd swojej sylwetki.

Jumping fitness jest treningiem cardio, który polega na ćwiczeniach na jednoosobowej trampolinie do fitnessu w rytm muzyki. Poprzez stosowanie różnych form i technik treningu, jumping fitness umożliwia wszechstronny trening całego ciała. Trening ten pobudza wszystkie mięśnie, także te głębokie do szybkiej pracy, przez co spalanie kalorii jest szybkie.

wyskacz na trampolinie 800 kcal!
trampoliny labonita

Jakie więc korzyści przynoszą regularne skoki na trampolinie?

– wymodelowanie sylwetki,

– wzmocnienie mięśni, stawów i kości,

– dotlenienie tkanek i zwiększoną wydolność płuc,

– utratę kilogramów i tkanki tłuszczowej,

– Zwiększenie motywacji do ćwiczeń przez zauważalne efekty,

– lepsze samopoczucie,

– poprawę koordynacji ruchowej.

Skoki na trampolinie są także świetną zabawą przez co wyzwalają pozytywną energię. Po treningu, mimo odczuwalnego zmęczenia, jest się także szczęśliwą i wyluzowaną.

Ponadto Jumping Fitness to również zwiększona odporność organizmu, dzięki przyspieszonemu usuwaniu toksyn z organizmu, zwiększenie wydolności układu krążenia, poprawa pracy mózgu, dotlenienie skóry. Aby osiągnąć takie cele, wystarczy tylko zacząć skakać i robić to systematycznie.

wyskacz na trampolinie 800 kcal
Zajęcia fitness. aerobik, bungee, treningi personalne Świdnica

JAK ZACZĄĆ TRENOWAĆ JUMPING FITNESS

Zajęcia Trampoliny znajdziesz w naszym klubie fitness dla kobiet laBonitafit  w Świdnicy. Treningi prowadzone są przez wyszkolone instruktorki na specjalnie przeznaczonych do jumpingu trampolinach. Do trampoliny przymocowany jest drążek, który zapewnia stabilizację, więc nie ma obawy o spadnięcie z batuta. W trakcie 55 minut skaczemy w rytm znanych przebojów, kroki i skoki są bardzo łatwe, więc na pewno poradzisz sobie bez problemu.

Należy pamiętać, że ćwiczenia to część sukcesu, bardzo ważną rolę  przy gubieniu kilogramów pełni również dieta. Warto zwracać uwagę na to co jemy oraz w jakich ilościach, jeśli nie masz pomysłu jak poprawić swoje nawyki żywieniowe bądź potrzebujesz rady, zapraszam do skorzystania z mojej pomocy. Ułożę jadłospis dostosowany pod Twoje preferencje, oczekiwania i cele. Link do diety znajdziesz tutaj: https://www.labonitafit.pl/trenuj-w-domu

Jeśli chcesz zmienić swoje ciało i być zawsze uśmiechnięta przyjdź do laBonity. Na naszych treningach znajdziesz mnóstwo motywacji i energii. Jeśli jeszcze nie byłaś, zapraszam Cię  do najlepszego klubu fitness dla kobiet w Świdnicy. Gwarantuję, że po naszych treningach wyjdziesz uśmiechnięta i pełna energii. Zapisy na nasze zajęcia znajdziesz tutaj www.labonitafit.pl/plan-zajec

Jeśli nie czujesz się gotowa na trening na Sali, skorzystaj z mojej platformy treningowej, którą stworzyłam specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz tam treningi o różnym stopniu zaawansowania oraz o różnej długości, od 10 minut po 40 minut. Na platformie jest wiele zajęć, które z pewnością skradną Twoje serce, m.in.: trening na start, super brzuch, uda i pośladki, pilates + zdrowy kręgosłup, trening z dzieckiem, brazylijskie pośladki i wiele innych na których stracić równie masę kalorii..Oprócz tego otrzymujesz ode mnie zestaw zbilansowanych diet. Dostęp do platformy internetowej znajdziesz pod linkiem: https://www.labonitafit.pl/trenuj-w-domu/

Jeśli zastanawiasz się nad treningiem indywidualnym musisz wiedzieć, że trening personalny to najbardziej efektywna forma ćwiczeń fizycznych. Jest szybka i bezpieczna. Od wielu lat pracuję indywidualnie z kobietami w różnym wieku, jak i odmiennej kondycji. Do każdej z kobiet podchodzę skrupulatnie tak aby przyjemnie i jak najszybciej osiągnąć cel, o którym marzysz.

Zapisz się na bezpłatną konsultacje dzwoniąc na numer: 663-597-879.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas na numer: 535-500-676.