Sukces, jakiego dokonała nasz klientka jest ogromny. W pół roku od podjęcia decyzji, dzięki diecie ustalonej przez dietetyka i ćwiczeniom Bungee schudła aż 14 kilogramów! Odzyskała kondycję, zdrowie i pewność siebie. Zrobiła sobie największy prezent – dziś jest zupełnie nową osobą, z silnym charakterem. Serdecznie gratulujemy!!! Ty też możesz osiągnąć to samo. Przeczytaj!

Nasza fajterka rozpoczęła przygodę z odchudzaniem kilka lat temu. Nie lubię używać słowa „odchudzanie”, bo z zasady jest to proces nacechowany negatywnie, ale w tym przypadku dokładnie tak było. Agnieszka schudła kilkanaście kilogramów, które po pewnym czasie powróciły jak bumerang. Typowy efekt „jojo”.

Trzeba o siebie powalczyć i nie przejmować się, jeśli początki są trudne a z nadwagą to jest trudniejsze, ale da się!” – mówi Agnieszka

Co więc zrobiła tym razem, że wygląda i czuje się świetnie, ma zdrowe nawyki, widoczne mięśnie, jędrną skórę i brak chęci powrotu do dawnego życia?

       1. Dietetyk

W czerwcu tego roku skorzystała z pomocy dietetyka. Nieraz już wspominałyśmy o tym z naszą dietetyczką we wpisach, które znajdziesz na tym blogu, że spotkanie ze specjalistą jest niezbędne. Tylko w ten sposób jesteś w stanie zmienić swój dawny styl życia, jeść zdrowo, ale tak aby nie brakowało Ci słodkiego, nie odchudzać się, nie katować a podejmować mądre decyzje.

       2. Trening

We wrześniu tego roku, czyli zaledwie 2,5 miesiąca temu, Agnieszka rozpoczęła treningi Bungee Fitness w laBonitafit (klubie fitness dla kobiet w Świdnicy). Wystarczyły dwa treningi tygodniowo, żeby pięknie wyćwiczyć ciało, ujędrnić je, wzmocnić i nabrać kondycji.

Wcześniej bolały mnie kolana, dlatego szukałam aktywności fizycznej, która je odciąży. Bungee jest idealne. Jestem przykładem na to, że każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni rodzaj treningu, trzeba się tylko odważyć i zmobilizować

Pamiętaj, że regularne treningi są niezwykle istotne w trakcie redukcji, dzięki nim unikasz efektu „luźnej skóry”, ciało nabiera proporcjonalnych kształtów, uwidaczniasz mięśnie i budujesz kondycję.

Najważniejsze jest to, żeby się nie zrażać. Na początku było mi ciężko, to oczywiste. Ale krok po kroku walczyłam o lepszą wersję siebie. Dziś widzę postępy i jestem dumna, że się nie poddałam

 3. Dyscyplina, motywacja, cierpliwość, konsekwencja

Pożegnanie się z nadprogramowymi kilogramami to część sukcesu. Teraz pozostaje dalsza praca w drodze o utrzymanie aktualnej sylwetki i stanu zdrowia.

Wiem, że muszę skupić się teraz na tym, żeby nie dopuścić do efektu „jojo”. Codzienne odmawianie pokusom, zmiana nawyków i trybu życia z kanapowego na aktywny. Trenuję już trzy razy w tygodniu i czuję się znaczenie lepiej. Nie mam zadyszek, łatwo mi jest wykonywać wszelkie czynności, czuję młodsza i jest mi lekko. Dziewczyny nie zastanawiajcie się, walczcie o siebie, bo warto i naprawdę wszystko jest możliwe

Od czego zacząć?

Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś lub miałaś długą przerwę, wiesz że Twoja waga jest zdecydowanie za wysoka, jest Ci ciężko poruszać się, masz problem z wejściem na trzecie piętro bez zadyszki i konieczności zatrzymania się po drodze, a może masz koleżankę, siostrę, mamę, która chce ćwiczyć, ale nie wie od czego zacząć przekaż im informację –zapraszam na nowe zajęcia Fitness na Start. Zajęcia są bezpłatne, odbywają się raz w miesiącu, mają na celu poznanie stanu aktywności i sprawności uczestniczki, celu jaki chce osiągnąć i w efekcie – dobranie odpowiednich ćwiczeń, które oferujemy w laBonitafit.

FITNESS NA START to program ułożony specjalnie przeze mnie dla tych z Was, które bardzo chcą ćwiczyć, ale nie wiedzą, jakie zajęcia są dla nich odpowiednie, mają obawy, czy poradzą sobie na regularnych zajęciach grupowych, boja się lub wstydzą, oczywiście zupełnie niepotrzebnie, ale ja to rozumiem. Dlatego też  zapraszam raz w miesiącu na bezpłatny, godzinny, trening Fitness na Start, na którym porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, problemach, kontuzjach, celach i na tej podstawie każdej z Was dobiorę treningi, z których powinnaś skorzystać.

Fitness na Start przeznaczony jest dla nowych osób, które jeszcze nie rozpoczęły ćwiczeń w laBonitafit, o bardzo niskiej intensywności w małej, kameralnej grupie.

Pierwszy trening  Fitness na Start – 23.11.2019r. o godzinie 12:30!

Zapisy: www.labonitafit.pl/plan-zajec

Serdecznie zapraszam!

Przypominam też, że nie musisz wychodzić z domu, żeby zrobić trening. Nagrałam dla Ciebie program treningowy laBonita trenuje bez wymówek, który znajdziesz na moim kanale na You Tube wpisując „labonitafit”. Wszystkie filmy opisane są pod względem partii ciała, nad którą pracujemy w danym tygodniu oraz poziomu zaawansowania. Wystarczy 10 minut dziennie!

A jeśli chcesz mieć jeszcze lepsze efekty, zapraszam Cię na trening personalny lub zajęcia grupowe do wyjątkowego klubu fitness dla kobiet w Świdnicy – laBonitafit. Zawalcz o siebie, pokonaj swoje słabości, bądź przede wszystkim zdrowa, piękna i zmotywowana. Bądź jak laBonita i trenuj bez wymówek. Jeśli masz pytania – śmiało pisz lub dzwoń, zawsze pomogę.

 

Paulina Walczewska

?tel. 663-597-879

?kontakt(małpa)paulinawalczewska.pl

FB: https://www.facebook.com/labonitafit/

FB: https://www.facebook.com/paulina.walc…

?Instagram: https://www.instagram.com/paulinawalc…

?www.labonitafit.pl