Praca, zakupy i spotkania z bliskimi w dużym stopniu przeniosły się na płaszczyznę online. Czy trening personalny w wersji live również ma rację bytu? Poznaj wszystkie zalety takiej współpracy z trenerem personalnym.

Z doświadczenia wiemy, że osoby początkujące, poszukujące często trafiają na niewłaściwe strony, gdzie nie ma odpowiedniej dawki informacji od czego powinny zacząć. Dziewczyny wybierają najcięższe ćwiczenia, które mają przynieść wymarzony efekt w bardzo krótkim czasie, a po pierwszym treningu okazuje się, że nabawiły się tylko kontuzji, pogorszyły niewłaściwą postawę, a efekty których oczekiwały były zupełnie inne. Już tutaj widzisz, jakie korzyści niesie za sobą trening personalny online. A co jeszcze?

Spersonalizowany trening

Dzięki rozmowie, w której pytamy o Twoje zdrowie, przeprowadzamy analizę Twojej sylwetki oraz stopień zaawansowania treningowego i dobieramy odpowiednie ćwiczenia, które pomogą Ci w jak najszybszym osiągnięciu Twojego wymarzonego efektu.  Z osobami początkującymi zaczynamy od podstaw, by po czasie móc zwiększyć intensywność treningów. Nie otrzymasz na początek ćwiczeń, których nie będziesz w stanie w odpowiedni sposób wykonać. I odwrotnie – osoby średniozaawansowane nie dostaną ćwiczeń, które nie będą wnosić żadnych zmian.

Motywujemy Cię

Nie musisz się obawiać, że dostaniesz rozpiskę ćwiczeń i zostaniesz pozostawiona sama sobie. Nasze treningi odbywają się za pomocą komunikatora internetowego i przez całą godzinę Twojego treningu uważnie kontroluję technikę wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń oraz ilość wykonanych powtórzeń. Motywujemy Cię cały czas, nie ma opcji, że przerwiesz ćwiczenie w połowie!

Dbamy o Twoje zdrowie i sylwetkę

Nasze treningi  nastawione są nie tylko na poprawę Twojej sylwetki. Skupiamy się także na poprawie komfortu Twojego życia, poprzez polepszenie Twojej mobilności, zwiększenie zakresu ruchów oraz niwelowanie bólu, który występuje przez niewłaściwą postawę, bądź rytm pracy czy życia. Pracujemy nad Twoją kondycją, lepszym snem, szybszym metabolizmem i uśmiechem na twarzy J

Pracujemy nad Twoimi marzeniami

Obawy o uzyskaniu nieodpowiednio dobranych zestawów ćwiczeń możesz rzucić w kąt, ponieważ indywidualne podejście do każdej kobiety gwarantuje, że chcąc poprawić jakość swoich mięśni nie dostaniesz samych ćwiczeń poprawiających kondycję czy wydolność i odwrotnie. Spełnimy każde Twoje marzenie o lepszej sylwetce, zdrowiu czy samopoczuciu.

Bezpieczeństwo

Specjalizujemy się w treningach personalnych online dla kobiet, co da Ci stu procentową pewność, że dzięki nim ukształtujesz piękną, kobiecą sylwetkę. Dodatkowo patrzymy cały czas na technikę wykonywanych ćwiczeń i w razie konieczności korygujemy ją. Przez szklany ekran widać równie dużo jak na żywo, więc jest to bardzo bezpieczna forma treningu, która uchroni Twoje zdrowie oraz zniweluje możliwość wystąpienia kontuzji.

Trening w domowym zaciszu

Ta forma treningu personalnego świetnie sprawdza się u osób, które cenią sobie zacisze swojego domu i nie są fanami klubów fitness czy siłowni. Jesteś tylko Ty i trenerka, nie musisz się przejmować kompletnie niczym. Zamykasz drzwi od pokoju i ćwiczysz w spokoju J

Oszczędność czasu
Oczywiście dla tych z Was, które chętnie uczęszczałyby na zorganizowane zajęcia grupowe, ale mają daleko najbliższy klub fitness lub harmonogram dnia wyklucza przeznaczenie dodatkowego czasu na dojazd jest to również świetna opcja. Dzięki treningowi online w domu oszczędzisz czas, który możesz przeznaczyć na inne przyjemniejsze rzeczy niż stanie w korkach.

Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu

Obawiasz się, że brak jakiegokolwiek sprzętu lub jego mała ilość wyklucza Cię z uczęszczania w takim treningu? Nic bardziej mylnego! Wystarczy tylko trochę miejsca, aby wykonać odpowiedni trening. Co więcej, możesz go zrobić z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, kiedy jesteś w podróży służbowej czy na wakacjach.

Szybki efekt

Jeśli już ćwiczysz w domu, ale bez większego planu, a Twoje efekty nie są tak spektakularne, to tym bardziej powinnaś skorzystać z tej formy aktywności pod okiem trenera personalnego online. Dzięki temu uzyskasz szybki rezultat i skrócisz swoją drogę do wymarzonej figury oraz uzyskasz profesjonalne porady treningowe i dietetyczne. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i otoczyć opieką. A znamy się na tym najlepiej!

Pamiętaj, nikt tak Cię nie zmotywuje jak Twój osobisty trener! Więc czego chcieć więcej?  Nie odwlekaj tej decyzji na później. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij zmiany na lepsze już dziś. Dobrze wiesz, że na to zasługujesz. Podaruj sobie zdrowe piękne ciało, a my Ci w tym pomożemy. Możesz umówić się do jednej z nas lub ćwiczyć z nami na zmianę.

Wybierz pakiet treningowy, dzięku któremy zaoszczędzisz również sporo pieniędzy. Dostępne są pakiety 4, 8 lub 12 treningów. W tej ostatniej opcji trening kosztuje zaledwie 49 zł, a dodatkowo otrzymujesz dietę gratis.

Zapraszamy

Paulina i Roksana

Treningi online możesz wykupić na www.labonitafit.pl/trenujwdomu