Indywidualny trening personalny online

Trenuj w domu na żywo pod okiem profesjonalnego trenera personalnego, który Cię zmotywuje!

30-minutowy
próbny trening
gratis!

Zapisz się na darmowy 30-minutowy próbny trening personalny online. Przy zamówieniu wpisz kod treningprobnygratis.

Termin oraz formę spotkania ustalimy po złożeniu zamówienia - mailowo lub telefonicznie.


Zapisz się już teraz

Pierwszy trening personalny online gratis

Przekonaj się, czy forma treningu Ci odpowiada! Przy zakupie pierwszego treningu, skorzystaj z kodu rabatowego, a trening będzie za darmo! :)

treningprobnygratis

Trening dopasowane do Ciebie

 • Poprawa zdrowia

 • Poprawa sprawności

 • Pozbycie się bólu pleców

 • Utrata wagi

 • Ujędrnienie ciała

 • Zwiększenie siły

 • Lepsza kondycja

 • Pilates i zdrowy kręgosłup

 • Treningi siłowe

 • Treningi wzmacniające

 • Treningi rozciągające

 • Treningi antystresowe

 • Dieta i suplementacja (dietetyk kliniczny)

 • Indywidualne podejście

 • Poprawa nastroju

 • Motywacja i wsparcie

  Trening personalny online

  Wybierz pakiet treningów personalnych dla siebie.
  Treningi odbywają się online za pomocą komunikatora video (Zoom, Google Meet, Skype, FaceTime, Messenger, WhatsApp). Jedyne czego potrzebujesz to telefon, laptop lub tablet, dostęp do Internetu i troszeczkę miejsca w pokoju. Trenujesz gdziekolwiek jesteś. Jeśli nie masz żadnego sprzętu do ćwiczeń - to nie problem :) zatroszczymy się o wszystko, a przede wszystkim o to, żebyś była zdrowa, sprawna i osiągnęła wymarzone cele.
   

  Po dokonaniu płatności skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia terminu treningu.


  IMG_8217

  Trening personalny 60 min

  200 zł

  Pojedyncza sesja treningowa

  IMG_8283

  Pakiet 4x Trening personalny

  736 zł

  Pakiet 4 treningów do wykorzystania w ciągu 30 dni (1 trening tygodniowo). Minimalny okres współpracy to 3 miesiące. Otrzymasz też kod rabatowy -25% na dietę indywidualną.

  DSC03096

  Pakiet 8x Trening personalny

  1440 zł

  Pakiet 8 treningów do wykorzystania w ciągu 30 dni (2 treningi tygodniowo). Minimalny okres współpracy to 3 miesiące. Otrzymasz też kod rabatowy -50% na dietę indywidualną.


  Indywidualny trening personalny

  Vestibulum euismod nisl suscipit ligula volutpat, a feugiat urna maximus. Cras massa nibh, tincidunt ut eros a, vulputate consequat odio.

  Otrzymaj ode mnie spersonalizowany plan treningowy na miesiąc dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnie rozpisaną dietę.

  • trening personalny na żywo za pomocą komunikatora
  • ilość dni zależy od Ciebie opieka trenerska

   

  Praesent lacinia accumsan nulla at psum

  Euismod posuere vel nostra scelerisque massa scelerisque lectus erat cras sagittis tellus tempus id morbi placerat quam curabitur nullam donec lacinia metus.

  FAQ

  Tu znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące naszych treningów personalnych online
  1Czym jest trening personalny online?
  Trening personalny online to indywidualnie dostosowany program treningowy prowadzony przez trenera zdalnie, za pośrednictwem połączenia video.
  2Jakie korzyści przynosi trening personalny online?
  Elastyczność czasowa (dopasowujemy godziny treningów personalnych do Ciebie), oszczędność czasu (nie tracisz czasu na dojazd i powrót z siłowni), trenujesz bez przerw (nawet jeśli masz dzieci w domu lub jesteś na wyjeździe), masz szybkie efekty, ponieważ trening jest dostosowany w 100% do Ciebie, Twoich celów i możliwości, czujesz się komfortowo (jesteś w swoim domu), jesteś zmotywowana i nie odpuszczasz (umawiamy się na spotkanie).
  3Czy potrzebuję specjalistycznego sprzętu do treningu personalnego online?
  Nie jest to konieczne. Trener dostosuje program treningowy do dostępnego sprzętu i miejsca, które masz, może zaproponować ćwiczenia wykorzystujące własną masę ciała.
  4Czy poradzę sobie, jeśli jestem początkująca?
  Oczywiście, że tak. Już po pierwszym treningu zobaczysz, że niepotrzebnie tak długo zwlekałaś z tą decyzją :) Nie martw się, dopasujemy ćwiczenia do Twoich możliwości.
  5Czy trening online jest odpowiedni dla wszystkich?
  Tak, trening personalny online może być dostosowany do wszystkich poziomów zaawansowania i celów fitnessowych, od osób początkujących po zaawansowanych sportowców w każdym wieku.
  6Jak wygląda kontakt z trenerem podczas treningu online?
  Komunikacja odbywa się za pomocą jednego z komunikatorów video (który ustalimy podczas pierwszej rozmowy telefonicznej/e-mail). Potrzebujesz więc mieć jedno z urządzeń: telefon lub tablet lub komputer z dostępem do Internetu.
  7Jak często powinnam uczestniczyć w treningach online?
  Częstotliwość treningów zależy od Twoich celów fitness i dostępności czasowej. Im więcej treningów tygodniowo, tym szybciej zobaczysz i poczujesz efekty ćwiczeń.
  8Czy dieta jest w pakiecie?
  W pakiecie czterech treningów otrzymasz kod rabatowy na dietę w wysokości -25%, w pakiecie ośmiu treningów kod obniża cenę diety aż o 50%, a w pakiecie dwunastu treningów dieta indywidualna jest gratis.
  9Czy treningi odbywają się o stałych godzinach w te same dni?
  Tak, po zakupieniu przez Ciebie wybranego pakietu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia stałych dni i godzin treningów.
  10Czy pakiet treningów trzeba wykorzystać w określonym czasie?
  Tak, wszystkie pakiety ważne są przez 30 dni od dnia pierwszego treningu. To oznacza, że jeśli kupiłaś pakiet np. 8 treningów, czas na realizację pakietu to miesiąc.
  11Czy mogę przesuwać/odwoływać treningi?
  Jeśli odwołasz trening do 24 h przed zaplanowanym, wtedy przenosimy go na inny termin (szukamy dodatkowego terminu, abyś zdążyła wykorzystać wszystkie treningi z pakietu w ciagu 30 dni), jeśli odwołanie treningu nastąpi w czasie krótszym niż 24 h przed rozpoczęciem, wówczas trening przepada i nie ma możliwości przeniesienia go na inny termin.
  12Jak rozpocząć trening personalny online?
  Wybierz dostęp próbny gratis lub dowolny pakiet. Następnie w ciągu 12 h skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub przez e-mail, aby ustalić szczegóły i termin pierwszego spotkania.

  Zobacz jak nasza platforma zmienia życie!

  Sprawdź opinie
  naszych klientek!