Trenerzy

Nasi trenerzy

Justyna Chrapek
Justyna Chrapek
Instruktor fitness
Pasjonatka aktywnego stylu życia, zawsze pełna energii i uśmiechu. Daje wycisk na każdych zajęciach. Instruktor fitness. W naszym klubie prowadzi bungee fitness i trampoliny.
Magdalena Jaroszewicz
Magdalena Jaroszewicz
Instruktor fitness
Doświadczona instruktorka fitness, uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych zdobyła w szkole Profi Fitness School. Od 10 lat prowadzi różnorodne formy treningu aerobowego, trening siłowy, wytrzymałościowy,
Aleksandra Relikowska
Aleksandra Relikowska
Instruktor Zumba Fitness

Licencjonowany instruktor Zumba Fitness oraz Piloxing SSP. Jak mówi, kocha wszelkie formy aktywności fizycznej. Ze sportem jest związana od dzieciństwa. Grała w siatkówkę, a przez kilka lat trenowała zapasy. Jest osobą niezwykle uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia. Jej zainteresowania to fitness oraz wycieczki górskie. Uśmiech na twarzach ćwiczących to dla Oli największa radość i motywacja do dalszej pracy. W naszym klubie prowadzi Zumbę!

Paulina Walczewska
Paulina Walczewska
Trener/Instruktor tańca

Założycielka LaBonitaFit. Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i zaangażowania. Instruktor fitness i instruktor tańca. Od dziecka związana ze sportem. Motywuje i daje siłę do działania. Uważa, że piękne ciało jest tylko uzupełnieniem piękna wewnętrznego, które wydobędzie z każdej osoby, która przyjdzie na jej zajęcia. Stawia na rozwój i ciężką pracę, ale przede wszystkim na siłę kobiet!

Zajęć w tygodniu

Grup

Doświadczonych Trenerów

Uczestników