O nas

Sylwia Kuszewska
Sylwia Kuszewska
Trener

W wieku 6 lat rozpoczęła naukę tańca nowoczesnego. Później zafascynowała się hip-hop’em. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć w konkursach tanecznych oraz doświadczeń warsztatowych z polskimi tancerzami. W przyszłości chciałaby nadal realizować się w tym kierunku. Na zajęciach, które prowadzi, dąży do tego aby każdy poprzez taniec rozwijał swoje talenty i nabył pewności siebie. W naszym klubie prowadzi zajęcia z hip-hop’u dla dzieci i młodzieży.

Julia Kozelskaya
Julia Kozelskaya
Trener

Choreograf i instruktor fitness. Pochodzi z Ukrainy. Nauczycielka baletu i jazz’u. Jej kariera taneczna rozpoczęła się już w dzieciństwie. Będąc w drugiej klasie szkoły podstawowej,  poszła do profesjonalnej akademii tańca. Studiowała tam przez 10 lat. Tancerka baletu FreDom na Ukrainie. Z zawodu jest psychologiem. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi.  Wie, jak pracować z dziećmi, żeby poprzez zabawę, nauczyć je podstaw baletu, wyrobić słuch muzyczny, technikę i odpowiednią postawę. W naszym klubie prowadzi również zajęcia fitness dla kobiet z Ukrainy.

Aleksandra Relikowska
Aleksandra Relikowska
Trener

Licencjonowany instruktor Zumba Fitness oraz Piloxing SSP. Jak mówi, kocha wszelkie formy aktywności fizycznej. Ze sportem jest związana od dzieciństwa. Grała w siatkówkę, a przez kilka lat trenowała zapasy. Jest osobą niezwykle uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia. Jej zainteresowania to fitness oraz wycieczki górskie. Uśmiech na twarzach ćwiczących to dla Oli największa radość i motywacja do dalszej pracy. W naszym klubie prowadzi Zumbę!

Julia Tatuśko
Julia Tatuśko
Trener

Julia Tatuśko swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 8 lat. Początki były formą zabawy, czerpała z tańca pozytywną energię. Z czasem zaczęła podchodzić do tego profesjonalnie. Posiada liczne sukcesy w tańcu nowoczesnym. Uwielbia pracować z dziećmi i przelewać na nie swoją taneczną energię, zarażać pasją i miłością do tańca. Uważa, że dobry trening można połączyć z intensywnym wysiłkiem jak i dobrą zabawą. W naszym klubie prowadzi Balet i Jazz.

Maria Greń
Maria Greń
Dietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku dietetyka. W codziennej pracy stawia na edukację żywieniową, obala mity, udowadnia że dieta nie musi być monotonna i pełna wyrzeczeń. Z racji, iż dietetyka to nauką dynamicznie rozwijająca się, uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Miłośniczka gotowania, stawia na szybkie i zdrowe rozwiązania w kuchni, przemycając pomysły swoim podopiecznym.

Paulina Walczewska
Paulina Walczewska
Trener

Założycielka LaBonitaFit. Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i zaangażowania. Instruktor fitness i instruktor tańca. Od dziecka związana ze sportem. Motywuje i daje siłę do działania. Uważa, że piękne ciało jest tylko uzupełnieniem piękna wewnętrznego, które wydobędzie z każdej osoby, która przyjdzie na jej zajęcia. Stawia na rozwój i ciężką pracę, ale przede wszystkim na siłę kobiet!

Dorota Charów
Dorota Charów
Trener

Taniec to pasja, która towarzyszy jej od najmłodszych lat. Dorota posiada duże doświadczenie w wielu stylach tanecznych. Instruktor tańca ze specjalnością Taniec Towarzyski. Pedagog. Na jej zajęciach nie zabraknie różnorodności, ekspresji, emocji i zabawy. Nauczycie się świadomości swojego ciała, zyskacie pewność siebie i odkryjecie atuty swojej kobiecości.

Dorota Smarż
Dorota Smarż
Trener

Instruktor fitness, której pomysły na prowadzenie zajęć nie kończą się! Pełna energii i pasji. Każdy trening prowadzi tak, by był niepowtarzalny. Z jej zajęć każda z Was wyjdzie zmęczona, ale i uśmiechnięta! Dorota daje siłę, dzięki której będziecie góry przenosić.

Zajęć w tygodniu

Grup

Doświadczonych Trenerów

Uczestników


Opinie Klientów

Polecamy! Łatwo i przyjemnie, dostosowane do preferencji tanecznych pary. W ciągu kilku lekcji nauczyliśmy się choreografii do wymarzonego, pierwszego tańca. Dziękujemy!

Kornelia i Przemysław

Treningi z Paulą to mega wycisk, ale za to później jaka satysfakcja. Paula jest zawsze uśmiechnięta i bardzo motywuje do pracy! Dzięki niej szybko osiągnęłam swoje cele i wciąż stawiam poprzeczkę wyżej!

Angela

Miejsce po prostu tętni pozytywną energią! Każda kobietka znajdzie idealne zajęcia dla siebie. Instruktorka Paulina – pełna szalonych pomysłów, z profesjonalnym podejściem, zawsze uśmiechnięta. Jesteśmy w trakcie nauki pierwszego tańca z Pauliną, nie mogliśmy trafić lepiej. Polecam!

Jagoda

W tej kobiecie drzemie siła! Paula to wulkan energii i trenerka z odpowiednim podejściem do Klientów. Odpowiada na wszystkie pytania dotyczące ćwiczeń, zdrowia czy diety. Słowem mówiąc – pełna profeska!

Natalia